قارچ گانودرما و سرطان

مکانیسم عمل قارچ گانودرما
شهریور ۱۲, ۱۳۹۷
قارچ گانودرما و بیماری های قلبی و عروقی
شهریور ۱۳, ۱۳۹۷
نمایش همه

قارچ گانودرما و سرطان

گانودرما اکسیری است که شما را در برابر سرطان محافظت می کند و با خود جوانی را به ارمغان می آورد. آزمایشی در آمریکا، تعداد سلولهای سرطانی مهاجم سینه و پروستات را اندازه گیری کرده. سپس زمانی که گانودرما بر روی آنها استفاده شد، انتشار سلولهای سرطانی متوقف شد. این امر یعنی قدرت گانودرما در برابر انتشار سلولهای سرطانی که این قارچ را یک گیاه ضد سرطانی بسیار ارزشمند می کند.

گانودرما در کنار روش های رایج درمان سرطان مثل شیمی درمانی و پرتو درمانی باعث تسکین درد، طول عمر بیشتر و بهبود کیفیت زندگی بیماران، خستگی و افسردگی کمتر می گردد و از مغز در برابر تاثیرات سمی شیمی درمانی پشتیبانی می کند.

طبق بیانیه مرکز سرطان Memorial Sloan-Ketterin، قارچ گانودرما توسط بیماران سرطانی و افراد مبتلا به HIV به عنوان یک محرک ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد. به علاوه قارچ گانودرما از رشد و تکثیر تومورها پیشگیری می کند. همچنین این مرکز بیان کرد که قارچ گانودرما باعث افزایش آنتی اکسیدان ها در پلاسمای خون شده و ایمنی بیماران مبتلا به سرطان را بهبود می بخشد.


نکته مهم      قارچ گانودرما ممکن است با برخی داروهای ضد سرطان تداخل منفی داشته باشد. به همین دلیل اگر مبتلا به سرطان هستید، قارچ گانودرما را حتما تحت نظر پزشک مصرف کنید.


دانشمندان در سال ۲۰۰۹ متوجه شدند که وجود پلی فلونها در گانودرما به علت احیاکنندگی و جذب رادیکالهای اکسیژن آزاد باعث تاثیر در کنترل و پیشگیری بیماریهای قلبی و سرطانی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *