عوارض جانبی گانودرما

تاثیر عصاره گانودرما بر دیابت، بیماری های کبدی و فشارخون
شهریور ۱۴, ۱۳۹۷
قارچ دارویی گانودرما چیست؟
شهریور ۲۱, ۱۳۹۷
نمایش همه

عوارض جانبی گانودرما

قارچ گانودرما و فرآورده‌های آن به طور کلی امن و غیرسمی ارزیابی می‌شوند. همچنین تاثیر گانودرما برای درمان دامنه‌ی گسترده‌ای از بیماری‌ها اثبات شده است و مقالات علمی بسیاری در جهان در ۲۰ سال گذشته در این باره ارائه شده است. اما این به این معنی نیست که شما می‌توانید آن را به شکلی نادرست یا در حجم غیرمعقول استفاده کنید، پس پیش از مصرف توصیه می‌شود حتما موارد زیر را بررسی کنید زیرا ممکن است دچار عوارض جانبی شوید.

دوره درمانی با گانودرما در بسیاری از موارد بیش از ۳ ماه به طول می‌انجامد. پس این محصول را برای درمان بیماری‌های حاد استفاده نکنید. این محصول برای پیشگیری از بیماری‌ها و افزایش سطح سلامت شما در بلندمدت آماده شده است و در بلندمدت کاملا امن ارزیابی شده است.

* نکته مهم *     تاثیرات گانودرما روی زنان باردار و یا شیرده هنوز اثبات نشده است، بنابراین احتیاط کنید.

  • اگر از داروهای رقیق‌کننده خون یا ضدانعقاد مانند آسپرین یا وارفارین استفاده می‌کنید (به ویژه بیماران قلبی) قبل از مصرف گانودرما حتما با پزشک خود مشورت کنید. در چنین مواردی مصرف گانودرما ممکن است خونریزی را افزایش داده یا شما را بیشتر در معرض لخته شدن خون قرار ‌دهد.
  • اگر برای درمان سرطان در حال شیمی ‌درمانی هستید مصرف نوشیدنی گانودرما را تا پایان دوره شیمی‌ درمانی متوقف کنید.
  • اگر می‌خواهید گانودرما را همراه با داروهای شیمیایی و درمانی خاص و یا داروهای کاهش دهنده فشارخون مصرف کنید، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید چون ممکن است این داروها با هم تداخل ایجاد کنند.
  • به مدت ۱۰ روز پیش و پس از عمل جراحی از گانودرما استفاده نکنید چون احتمال خونریزی را افزایش می‌دهد.

1 Comment

  1. چاپ صبا گفت:

    بسیار عالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *